Innova-Invest
Innova-Invest
Innova-Invest

Strefa inwestora

Lubelski Park Naukowo- Technologiczny SA poszukuje Inwestorów Zewnętrznych, którzy zainwestują w nowopowstałą firmę na bazie pomysłu biznesowego.

Dzięki zainwestowanym środkom – Inwestor ma prawo do części ewentualnych zysków i otrzymuje udziały w firmie. W Polsce jest to popularna metoda pozyskania kapitału przez osoby, które mają pomysł na biznes, ale nie mają możliwości samodzielnie go sfinansować. Inwestorzy, którzy chcą wziąć inną firmę „pod skrzydła”, zwykle zrzeszają się w sieć. Ten sposób organizacji umożliwia z jednej strony pozyskanie przez przedsiębiorców i pomysłodawców kapitału na realizację przedsięwzięć biznesowych, z drugiej zaś – ułatwia zainteresowanym inwestorom wyszukiwanie przedsięwzięć, w których mogliby lokować środki finansowe.

Prosimy o kontakt z Martą Wielgus - Piotrowską, Specjalistą ds. projektów inwestycyjnych.

tel. (+48) 81 534 61 00
tel. kom.: 519 169 390
e-mail: m.wielgus@lpnt.pl

Banery2
Innova-Invest
Newsletter
Dodaj się do subskrypcji! Polecamy!
 
DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Projekt pt.: "INNOVA-INVEST: inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 3.1 Inicjowanie działalności innowacyjnej.
Copyright © Innova-Invest - 2014.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij